Hotelové pokoje v pražském hotelu Best Western Hotel Kinsky Garden

Ubytování

Standardní jednolůžkový pokoj

Okázalý, elegantní odhlučněný hotelový pokoj v Praze, nábytek v italském stylu, teplá podlaha z dřevěných parket, okna do nádvoří, francouzská postel, LCD televizor, minibar, fén, koupelna s vestavěnou sprchou. Bohatá snídaně formou bufetu v ceně.

Standardní dvoulůžkový pokoj

Okázalý, elegantní odhlučněný pokoj, nábytek v italském stylu, teplá podlaha z dřevěných parket, dvojitá postel nebo 2 oddělené postele; některé pokoje s výhledem na Kinského Zahrady (ostatní do nádvoří), LCD televizor, minibar, fén, koupelna s vestavěnou sprchou nebo vanou. Bohatá snídaně formou bufetu v ceně.

Manažerský pokoj

Noblesní a pohodlné odhlučněné pokoje (dvoulůžkové) - kromě běžného vybavení zde naleznete plazmový televizor, psací stůl a pohovku; koupelnu s luxusními detaily a s bidetem. Bohatá snídaně formou bufetu v ceně.

Třílůžkový pokoj

Okázalý, elegantní odhlučněný pokoj, nábytek v italském stylu, teplá podlaha z dřevěných parket, 2 oddělené postele; jedna navíc pro třetí osobu; pokoj s výhledem na Kinského Zahrady, LCD televizor, minibar, fén, koupelna s vanou. Bohatá snídaně formou bufetu v ceně.

Rodinný pokoj

Dva elegantní odhlučněné pokoje (dva oddělené pokoje propojené chodbou - ideální pro rodiny s dětmi), nábytek v italském stylu, teplá podlaha z dřevěných parket, dvojitá postel a vlastní koupelna v každém pokoji; výhled z pokojů na Kinského Zahrady, LCD televizor, minibar, fén, koupelna s vestavěnou sprchou. Bohatá snídaně formou bufetu v ceně.

Komfortní pokoj

Okázalý, elegantní odhlučněný pokoj v centru Prahy, nábytek v italském stylu, teplá podlaha z dřevěných parket, dvojitá postel nebo dvě oddělené postele; dle dostupnosti přemístění zdarma do pokoje s výhledem na zahrady, LCD televizor, minibar, fén, koupelna s vestavěnou sprchou nebo vanou.

Parkoviště cca 350m od hotelu, uvítací nápoj a bohatá snídaně fromou bufetu v ceně.