Rezervujte napřímo a získejte dárek Zdarma drink dle Vašeho výběru v hotelovém lobby baru při rezervaci prostřednictvím našich webových stránek
Příjezd
Odjezd

Vybavení & služby

  1. Home
  2. Vybavení & služby

Hotel lobby bar

Přijďte posedět a relaxovat v pohodlném křesle v hotelovém lobby! A zatoužíte-li k tomu po sklence něčeho dobrého, v lobby baru vám dáme vybrat z alko i nealko nápojů, koktejlů, lahodných vín a drobného občerstvení, které pro vás denně připravují naši kuchaři.

 

Bufetové snídaně

O našich bohatých snídaních si lidé vyprávějí od Aljašky po Zanzibar. Podáváme je každý den ráno mezi 7. a 11. hodinou v prostorách s výhledem do Zahrady Kinských. Snídat můžete studená i teplá jídla, domácí moučníky a další speciality, připravované vždy z čerstvých surovin. A kdyby vám snad k nejdůležitějšímu jídlu dne něco chybělo, stačí říct a my se vynasnažíme vaše přání splnit.

 

Schůzky a jednání

Využijte náš útulný salonek, kam si na jednání můžete pozvat až 10 osob. Technické vybavení (plátno, projektor, flipchart aj.) je vám samozřejmě k dispozici. A protože úspěšná schůzka se neobejde bez kvalitního občerstvení, připravíme vám coffee break na úrovni. Stačí jen upřesnit, jak má být vydatný. Náš personál je diskrétní a plně respektuje soukromí vaše i vašich hostů.

 

Další služby hotelu

- vysokorychlostní internet s wi-fi připojením v celém hotelu zdarma

- praní a žehlení

- služba concierge

- veřejně dostupný počítač

- pronájem vozidel

- kopírování a faxové služby

- deštníky, adaptéry na elektrické spotřebiče

- mapa Prahy zdarma

 

Parkování

Své vozidlo pohodlně zaparkujete v uzavřeném dvoře asi 300 metrů od hotelu za přátelskou cenu 100 Kč na den.

 

Hotelový transfer

Využijte služeb našeho řidiče a nechte se vyzvednout na letišti. Cena za jednosměrnou jízdu jedním vozem (max. 4 osoby) je 650 Kč nebo cca 25 EUR.

Přijede vás víc? Pro skupinky do 8 osob nabízíme transfer mini dodávkou. Cena za jednosměrnou jízdu je 970 Kč nebo cca 38 EUR.

Službu hotelového transferu si prosím rezervujte na adrese reception@hotelkinskygarden.cz. Nezapomeňte připojit detaily o příletu (odkud cestujete, číslo letu a čas příletu do Prahy). Děkujeme!

Umístění

V srdci Prahy

Hotel Kinsky Garden
Holeckova 7, 150-00 Praha

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Při poskytování služeb nám pomáhají COOKIES.

Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více v Oznámení o ochraně osobních údajů.

ROZUMÍM